IPIment ، Firewall ، NGFirewall-UTM، آیپی ایمن، فایروال ایرانی ، فایروال بومی، یوتی ام بومی، یوتی ام ایرانی، فایروال نسل بعدی ایرانی، فایروال نسل بعدی بومی

4.500243902439 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (2050 Votes)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سامانه بومی فایروال نسل بعدی آیپی ایمن  (IPImen NGFirewall-UTM)

راه‌حل تخصصی شرکت تاکیان درزمینهٔ امنیت شبکه با عنوان فایروال امنیتی IPImen به‌صورت کاملاً تخصصی بر بستر سیستم‌عامل سفارشی‌سازی شده توسط این شرکت بانام ImenOS ارائه می‌گردد.
این محصول بصورت سخت افزاری و مجازی قابل ارائه میباشد.


 

 • معرفی
 • مشخصات
 • مدل بندی
 • نمای ظاهری
 • دانلود فایل ها
 • دمو آنلاین

امروزه، روند گسترش محیط شبکه‌‌ی سازمانی تا حدی است که شناسایی کامل آن امکانپذیر نبوده و یا براحتی قابل شناسایی نمی باشد.سازمان‌های بزرگ‌ علاوه بر اندازه‌ی شبکه، باید نیازهای کاربران و الزامات پیاده‌سازی‌ را نیز مدنظر قرار دهند. سطح حملات در تجهیزات سیار و دیتاسنترها، Public Cloud و Private Cloud و همچنین اینترنت اشیا (IoT) به طرز چشمگیری افزایش یافته و تعریف سازمان‌های گسترده و برقراری امنیت در آن‌ها را با چالش مواجه نموده است. عوامل تهدید، با هدف کسب درآمد به نقاط ضعف شبکه‌های سازمانی حمله نموده و با فرآیندهای حمله خودکار از اطلاعات حساس به دست‌آمده جهت باج‌خواهی یا فروش در بازار سیاه استفاده می‌کنند.IPImen NGFirewall UTM

کمبود قابلیت‌ دید (Visibility) و قابلیت کنترل در یک محیط نامحدود با برخورداری از امکان توسعه شبکه، برنامه‌های کاربردی، داده‌ها و کاربران از دغدغه‌ها‌ی متخصصین حوزه‌ی امنیت به شمار می‌رود. این دغدغه ناشی از آن است که سطح پایین عملکردهای امنیتی در یک فایروال واحد ممکن است منجر به پیکربندی نامناسب و از دست رفتن Event Logها گشته و علاوه بر آن احتمال عدم‌شناسایی نقض‌های امنیتی را نیز افزایش دهد.
کارشناسان امنیت سازمان، علاوه بر افزایش اثربخشی امنیت به دنبال سازگاری و انطباق بیشتر در حین ارائه فاکتورها، تجمیع حوزه‌های امنیتی، سطح بالای عملکرد قابل‌اطمینانِ شبکه‌‌ و ساده‌‌سازی روند مدیریت امنیت ترجیحا در یک کنسول واحد می‌باشند. امنیت فایروال شبکه باید به گونه‌ای تکمیل گردد که قادر به تامین امنیت درسازمان‌های بزرگ باشد.
با توجه به اینکه سازمان‌ها، نیازمند یک راهکار امنیت شبکه از نوع End-to-End می‌باشند، باید تمامی سطوح آسیب‌پذیری از اینترنت اشیاء (IoT) گرفته تا سرویس Cloud و از کاربران گرفته تا داده‌ها را محافظت کرد. راهکار IPImen NGFirewall-UTM با استفاده از یک رویکرد مشترک در سراسر زیرساخت شبکه این کار را انجام داده و مدیران امنیتی را قادر به پیاده‌سازی یک استراتژی گسترده و پویای دفاعی در بلندمدت می‌نماید.

معرفی محصول امنیتی IPImen NGFirewall-UTM:

محصول فایروال یوتی‌ام نسل بعدی (Next Generation Firewall-UTM) با نام IPImen یک محصول تخصصی در زمینه امن سازی شبکه است که به دست توانای متخصصان داخلی تولید گردیده است و قابلیت های مختلف تعبیه شده در ان متناسب با نیازهای سازمان های ایرانی است که ماحصل کسب نظرات، پیشنهادات، انتقادات و راهکارهای ارائه شده توسط مدیران شبکه در سراسر کشور می باشد. در واقع این محصول از نظر قابلیت، گام های بلندتر و موفق تری را نسبت به بسیاری از تولید کنندگان برداشته است و امروزه در نقش یک محصول Next Generation عرض اندام می نماید. 

محصول IPImen NGFirewall-UTM می‌تواند قابلیت دفاع لحظه‌ای،Responsive و هوشمند را در مقابل بدافزارها و تهدیدات پیش رو فراهم نماید. قابلیت های تعبیه شده در این محصول اساس زیرساخت امنیتی شبکه سازمانی را تشکیل می‌دهند.
ویژگی انعطاف‌پذیری در فایروال‌ها این امکان را فراهم می‌نماید تا روند پیاده‌سازی‌ متناسب با نیازهای خاص امنیتی در قسمت خاصی از سازمان بدون خطا در عملکرد صورت گیرد. تمامی تجهیزات فایروال در IPImen NGFirewall-UTM از طریق کنسوب مدیریتی واحد به یکدیگر مرتبط می‌شوند. این ارتباط متقابل به ارائه اثربخش‌ترین نوع محافظت پرداخته و علاوه بر تسهیل پیاده‌سازی، موجب کاهش نقاط تماس متعدد و Policy‌ها در سراسر سازمان می‌گردد.علاوه بر این، راهکار فوق به منظور فراهم آوردن بهترین نوع محافظت دربرابر حملات هدفمند و پیشرفته‌ترین تهدیدات امنیتی به ارائه‌ی مواردی همچون امنیت شبکه‌ به صورت End-to-End از طریق یک پلتفرم، یک سیستم‌عامل امنیت شبکه و مدیریت یکپارچه Policy با یک کنسول واحد می‌پردازد.

اجزای اصلی راهکار امنیتی IPImen NGFirewall-UTM:

در زیر به بررسی اجزای اصلی راهکار های امنیتی ارائه شده توسط کمپانی تاکیان می پردازیم.

1 - ارائه‌ی موثر امنیتی توسط آزمایشگاه تاکیان:

کسب دانش جامع در مورد چشم‌انداز تهدیدات به همراه توانایی پاسخگویی سریع به سطوح متعددی از این تهدیدات می‌تواند مبنایی برای ایجاد امنیت اثربخش در شبکه باشد. بر همین اساس، بروزرسانی های آنلاین به عنوان بخش مهمی از راهکار امنیتی IPImen NGFirewall-UTM بشمار می‌رود. این بروزرسانی ها توسط متخصصات این شرکت بصورت انلاین ارائه میگردد و به منظور اثربخشی بهتر، تیم تحقیقات امنیت به بررسی بروزرسانی های ارائه شده توسط سایر تولیدکنندگان مطرح در ایران و جهان میپردازد تا با بالاترین سطح از امنیت ارائه شده در دنیا همگام باشد.


2 - کنسول واحد با یک سیستم‌عامل امنیت شبکه:

صرف نظر از جایگاه پیاده‌سازی تجهیزات IPImen NGFirewall-UTM یا پلتفرم آن (سخت‌افزاری، مجازی‌سازی‌شده،Public Cloud و یا Hybrid Cloud)، قابلیت دید و کنترل با یک سیستم‌ عامل سازگار برای امنیت شبکه تامین می‌گردد. ImenOS با هدف کاهش پیچیدگی‌ها‌ به تجمیع تمامی سرویس‌های امنیت و شبکه می‌پردازد. ضمن اینکه قابلیت دید ۳۶۰ درجه به ترافیک شبکه را میسر می‌سازد و کاربران با یک کلیک می‌توانند ترافیک را از طریق برنامه‌های کاربردی، تهدیدات، تجهیزات، کشورها و سایر فاکتورها مشاهده نمایند.
ImenOS به اِعمال Policyهای ارزشمند در سراسر شبکه می‌پردازد. با وجود امکانات فوق، مدیران حوزه‌ی امنیت می‌توانند بر ترافیک شبکه نظارت داشته و Policy‌های تجمیع‌یافته‌ای را تدوین نمایند که این موضوع شامل کنترل‌های امنیتی بصورت جزئی‌تر می‌باشد. در عین حال مدیران امنیتی با در اختیار داشتن یک کنسول واحد می‌توانند از قابلیت دید و کنترل در سراسر سازمان‌ها بهره‌مند شده و به این ترتیب انجام فرآیندهای مدیریت مرکزی، گزارش‌گیری و Logging به صورت مقیاس‌پذیر را میسر نمایند.

3 - ارائه راهکار فایروالی در سراسر سازمان‌های بزرگ:

مجموعه تجهیزات شبکه IPImen به ارائه طیف بسیار وسیعی از پلتفرم‌های فایروال در بازار می‌پردازد IPImen NGFirewall-UTMبرمبنای یک معماری یکپارچه و هدفمند بیجاد شده که به ایجاد توان عملیاتی بسیار بالا و تاخیر بسیار کم می‌پردازد و در عین حال باعث ایجاد اثربخشی امنیتی بیشتر می‌گردد.
مجموعه تجهیزات IPImenشامل یک مجموعه از پلتفرم‌های انعطاف‌پذیر می‌گردد که به عنوان فایروال‌های نسل بعدی (NGFW) در Edge، به عنوان فایروال‌های دیتاسنتر در Edge مربوط به دیتاسنتر و بخش‌های داخلی یا سازمان‌های توزیع‌شده پیاده‌سازی شوند. تجهیزات IPImen که توسط یک سیستم‌عامل امنیت شبکه مدیریت می‌شوند، یک Policy‌‌ امنیتی یکپارچه را در تمامی موقعیت‌ها عرضه می‌نمایند.

4 - ارائه یک راهبرد دفاعی گسترده و دینامیک برای بلند‌مدت:

محصول IPImen NGFirewall-UTMبا پشتیبانی از تمام انواع پیاده‌سازی‌ها می‌تواند آزادی عمل بی‌نظیری را در اختیار متخصصان امنیتی در سراسر شبکه‌های سازمانی بزرگ قرار ‌دهند. مدیران امنیتی از قابلیت دید و کنترل لازم برای مقابله با مهاجمان از طریق یک سیستم‌عامل امنیت شبکه در سراسر مجموعه تجهیزات FortiGate برخوردارند. مدیران امنیتی با استفاده از یک داشبورد واحد که بصورت GUI یا WUI ارائه میگردد، می‌توانند دیدگاه‌های مدیریتی مختلف را گردآوری نموده و Policy‌های امنیتی را به شکلی دقیق اجرا نمایند.

چرا این محصول یک فایروال-یوتی‌ام Next Generation  است؟

فایروال های نسل بعدی یا Next Generation Firewalls گونه جدید از فایروال ها و تجهیزات امنیتی هستند که برخلاف فایروال های معمولی که تنها به پورت ها و آدرس های مبدا و مقصد توجه میکنند، میتوانند سطوح بالاتری از شناسه های فرستنده پکت را بررسی نموده وامنیت بالاتری را فراهم نمایند، این نسل از فایروال ها حتی سطوح امنیت را تا حد نرم افزارهای کاربری نصب شده بر روی سیستم کلاینت ها ارتقاء داده اند و تخصص اصلی انها اعمال محدودیت و بررسی App های است، کاری که از توان فایروال معمولی خارج است.

در اینجا به برخی از ویژگیهای معمول فایروال های NGFW اشاره خواهیم کرد:

 • امکانات استاندارد یک فایروال : در این نوع فایروال ها، تمامی قابلیت های فایروال های قدیمی تر( نسل اولی ) از قبیل مسدود کردن پورت ها و پروتکل ها و سرویس های شبکه ای ماننند NAT، route و ... وجود دارد .
 • شناسایی و فیلتر کردن نرم افزارها : این قابلیت در واقع بزرگتری نقظه قوت اینگونه فایروال ها است ، آنها می توانند به جای اینکه صرفا پورت یا پروتکل خاصی را فیلتر کنند ، نوع ترافیک یک نرم افزار را تشخیص داده و بر اساس نوع نرم افزار پورت یا سرویس آن را فیلتر نمایند. این قابلیت موجب میگردد که نرم افزارهای مخرب، فیلترشکن ها و نرم افزارهای غیرمجاز در سطح سازمان، نتوانند از پورت های معمول و غیر معمول برای ورود به شبکه و آسیب رسانی به آن استفاده کنند .
 • واکاوی SSH و SSL: این نسل از فایروال ها میتوانند ترافیک رمزنگاری شده پروتکل های SSL و SSH را نیز واکاوی کنند . آنها توانایی رمزگشایی ترافیک را داشته و پس از رمز گشایی و اطمینان از سالم بودم و عدم وجود ترافیک غیر مجاز با توجه به خط مشی تعیین شده برای آن، مجددا رمزگذاری کرده یا بصورت ساده ارسال می کنند . این قابلیت از مخفی شدن کد های مخرب در درون ترافیک رمزنگاری شده توسط نرم افزارهای مخرب جلوگیری کرده و از ورود اینگونه ترافیک به درون شبکه جلوگیری کند.
 • جلوگیری از نفوذ : با هوشمندی خاصی که برای اینگونه از فایروال ها در نظر گرفته شده است و توانایی واکاوی فوق العاده ای که در آنها دیده شده است ، این NGFW ها توانایی جلوگیری و تشخیص نفوذ را در خود جای داده اند .برخی از NGFW ها قابلیت های تشخیص و جلوگیری از سطحی از نفوذ را دارند که حتی یک دستگاه IPS مجزا هم این ویژگیها را به تنهایی ارائه نخواهد داد.
 • هماهنگی با دایرکتوری سرویس ها : از قابلیت های جدید اینگونه NGFW ها هماهنگی کامل با ساختار های دایرکتوری مانند اکتیودایرکتوری است و با این روش دیگر نیازی به تعریف کاربر در فایروال نبوده و از همان گروه ها و کاربرانی که در اکتیودایرکتوری های Trust یا حتی Untrusted وحود دارند می توان در فایروال نیز استفاده کرد .
 • فیلتر کردن کدهای مخرب : این نسل از فایروال ها میتوانند بر اساس نوع فعالیت یک نرم افزار و مخرب بودن آن از ادامه کار یا حتی شروع به کار یک کد مخرب جلوگیری کنند ، اینگونه NGFW ها میتوانند بوسیله شناسایی سایت های مخرب و ذخیره آنها در دیتابیس خود از بروز حمله از طریق آنها جلوگیری کنند ، همچنین یعضی از آنها توانایی شناسایی حملات از نوع Phishing را دارند .

 

مشخصات عمومی محصول:

این محصول دارای قابلیت های مختلفی است در زیر به بعضی از قابلیت غمومی آن اشاره شده است و جهت آشنایی با سایر قابلیت ها میتوانید به فایل پروزال محصول مراجعه نمایید:

 • طراحی و توسعه یکپارچه داخلی توسط متخصصان ایــرانی بدون وابستگی به محصــــــولات جانبیTakian NGFW intelligence
 • راه‌حل مجازی و ارائه به‌صورت ماشین مجازی قابل‌استفاده در ESX، Oracle و ...
 • راه‌حل سخت‌افزاری یکپارچه و ارائه بر روی یک Appliance های مختلف
 • عدم نیاز به هیچ‌گونه تنظیم و نصب نرم‌افزار در سمت Clientها
 • سیستم مدیریت یکپارچه از طریق واسط کاربری ساده
 • قابلیت تعریف Firewall Policyهـــای نــــامحدود
 • توانایی تعریف Security-Zoneهای نـــامحدود
 • رعایت حقوق معنوی و حق تکثیر Copyright
 • پشتیبانی از حالات مختلف قرارگیری در شبکه
 • قابلیت سفارشی‌سازی بر مبنای نیاز مشتری
 • یکپارچگی(Consistency)بین سیستم‌هـا
 • پشتیبانی از قابلیت SMS Registration
 • دارای امکانات، راهنما و تقویم فارسی
 • امکان به‌روزرسانی آنلاین و آفلاین
 • پشتیبانی کامل از پروتکل IPv6
 • پشتیبانی کامل برای مشتریان
 • تعدد و تنوع زیرسیستم‌ها
 • مانیتورینگ بسیار قوی
 • سایر موارد...

 

مدل بندی محصول:

این محصول دارای 7 مدل اولیه است که در 4 کلاس دسته بندی شده است و در جدول زیر به انواع مدل های محصول و تفاوت های آنها با یکدیگر اشاره شده است.

Takian IPImen NGFW UTM Model Specification

 

Takian IPImen NGFW UTM Model throughput

 

نمایی از کنسول کاربری محصول IPImen NGFW-UTM:

این محصول دارای 3 واسط مدیریتی است:

 • واسط مدیریتی تحت وب WUI
 • واسط مدیریتی نرم افزاری GUI
 • واسط مدیریتی خطی Command Line

در تصویر زیر بخشی از گزارشات ارائه شده در واسط مدیریتی تحت وب را مشاهده می نمایید.

IPImen NGFW ,واسط کاربری تحت وب

 

 

 

مستندات و فایل های ارائه شده:

 

جهت آشنایی بیشتر با این محصول و کسب اطلاعات کامل تر در زمینه نصب و راه اندازی میتوانید فایل های زیر را دانلود نمایید:
(برای دسترسی به فایل های زیر باید سطح دسترسی کافی داشته باشید، در غیراینصورت با بخش فروش یا پشتیبانی تماس حاصل نمایید)

 

راهنمای معرفی قابلیت ها (پروپوزال) IPImen NGFW-UTMراهنمای معرفی قابلیت ها (پروپوزال) IPImen NGFW-UTM

راهنمای کاربری محصول IPImen NGFW-UTMراهنمای کاربری محصول IPImen NGFW-UTM

راهنمای نصب و راه اندازی محصول IPImen NGFW-UTMراهنمای نصب و راه اندازی محصول IPImen NGFW-UTM

راهنمای آشنایی با کلمات رایج IPImen NGFW-UTMراهنمای آشنایی با کلمات رایج IPImen NGFW-UTM

پرزنت IPImen NGFW-UTMپرزنت معرفی محصول IPImen NGFW-UTM

 

دموی محصول:

جهت مشاهده دموی محصول با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها: IPImen NGFW, فایروال, آنتی فیلترشکن, Application Control, فایروال نسل بعدی بومی, next generation firewall, NG Firewall, فایروال بومی, فایروال ایرانی, فایروال یوتی ام بومی, فایروال یوتی ام ایرانی, آیپی ایمن, ایپی ایمن, ای پی ایمن, دلبص, NGFW-UTM, اکانتینگ بومی, لود بالانسر بومی, لینک بالانسر بومی, IDPS بومی, فیلترینگ بومی, IPImen Firewall-UTM, UTM ایرانی, SOHO Firewall, Enterprise Firewall, فایروال تخصصی, فایروال مجازی, فایروال سخت افزاری, FWaaS, IPImen NGFW-UTM, All in one Firewall, Application Delivery, Radius Support, Anti-Phishing, Anti-Malware, Layer7 Encryption, آنتی مالویر, آنتی فیشینگ, Wireless Controller, Bandwidth Shaper, WAF, فایروال لایه 7, Web Protection, Smart Security, IDS/IPS, Traffic Management, Traffic Limitation, SSL Termination, مدیریت SSL, ثبت لاگ سایت های SSL, SMS Authentication, BYOD, Identity, احراز هویت, Authentication, Accounting, SSL L7 Crypto, SSL Cryptography, Big Data Analyzer, آنالیز لاگ های حجیم, فایروال ابری, Cloud Firewall, قیمت فایروال ایرانی, قیمت فایروال بومی, دانلود فایروال ایرانی, فایروال های ایرانی, فایروال سخت افزاری ایرانی, فایروال چیست؟, مقایسه فایروال های ایرانی, مقایسه فایروال های بومی, ImenOS, مدیریت تهدیدات یکپارچه امنیت, یوتی ام بومی, یوتی‌ام بومی, یوتی‌ام ایرانی, یوتی ام ایرانی, مدیریت تهدید یکپارچه, مدیریت یکپارچه تهدیدات utm, سامانه مدیریت یکپارچه تهدیدات, سیستم مدیریت یکپارچه تهدیدات utm, مدیریت یکپارچه تهدیدات (UTM) چیست؟, Unified Threat Management (UTM), Unified Threat Management, تجهیزات امنیتی UTM, مدیریت یکپارچه تهدیدات امنیتی, یو تی ام فایروال, یوتی ام فایروال, فایروال یو تی ام, فایروال و یو تی ام (UTM), بهترین فایروال سخت افزاری, فایروال بومی ایرانی, دیواره آتش بومی, دیواره آتش ایرانی, دیواره آتش نسل بعدی, فایروال در شبکه, تنظیمات فایروال در شبکه, نصب فایروال در شبکه, آموزش فایروال در شبکه, محل قرارگیری فایروال در شبکه, امکانات فایروال, اهمیت فایروال, اهمیت فایروال در شبکه, فایروال توان بالا, فایروال توان بالا ایرانی, فایروال توان بالا بومی, فایروال توان بالا (High Performance Firewall), High Performance Firewall, فایروال appliances, انواع فایروال, utm چیست؟, یو تی ام (UTM) چیست, thdv,hg, بهقثصشمم, thdv,hg f,ld, thdv,hg hdvhkd, IPImen Next Generation Firewall, IPImen UTM, اکانتینگ ccproxy, فایروال چیست, فایروال ویندوز, فایروال اندروید, فایروال ویندوز 10, فایروال دانلود منیجر, فایروال ویندوز 7, فایروال نود 32, فایروال میکروتیک, فایروال ویندوز چیست, فایروال asa, فایروال apk, فایروال asa چیست, فایروال avg, asa cisco فایروال, فایروال astaro, asa 5520 فایروال, فایروال astro, فایروال asa سیسکو, فایروال bwmeter, bypass فایروال, فایروال checkpoint, فایروال dmz, مقاله فایروال doc, فایروال چیست doc, تنظیمات فایروال manager download, فایروال esxi, fortigate فایروال, فایروال fortgate, آموزش فایروال fortigate, فایروال isa, فایروال ips, فایروال idm, فایروال inbound, فایروال ids, مشکل فایروال idm, فایروال juniper, فایروال juniper چیست, فایروال های juniper, فایروال nat چیست, فایروال nat, فایروال netscreen, فایروال و nat, فایروال outpost, آموزش فایروال outpost, فایروال pdf, palo alto فایروال, فایروال pix چیست, فایروال proxy, فایروال چیست .pdf, فایروال چیست.ppt, powerpoint فایروال, فایروال rdp, فایروال stateless, فایروال spi, فایروال securepoint, فایروال spi چیست, فایروال sonicwall, فایروال tmg, فایروال tmg چیست, فایروال tmg مایکروسافت, آموزش فایروال tmg, دانلود فایروال tmg, نصب فایروال tmg, فایروال نرم افزاری tmg, فایروال utm, فایروال سخت افزاری utm, آموزش فایروال utm, فایروال برای vps, فایروال waf, فایروال wifi, مقاله فایروال word, zone alarm فایروال, فایروال zonalarm, فایروال در ویندوز 10, فایروال ویندوز 10 چیست, بهترین فایروال 2015, بهترین فایروال 2014, بهترین فایروال 2016, بهترین فایروال 2017, بهترین فایروال 2018, فایروال ویندوز 2008, فایروال ویندوز سرور 2003, فایروال ویندوز سرور 2012, فایروال الیه 3, فایروال 5520, دانلود فایروال bit64, فایروال الیه 7, ویندوز 7 فایروول, فایروال الیه 7 میکروتیک, فایروال در 7, فایروال dsgate, فایروال dlink, فایروال dsj, فایروال مودم dlink, قیمت فایروال dlink, d-link فایروال, eset security فایروال, eset smart security فایروال, فایروال endian, فایروال f5, دزدگیر فایروال wall fire, فایروال gateprotect, فایروال glasswire, نرم افزار فایروال glasswire, تنظیمات فایروال idm, آموزش فایروال juniper, نمایندگی فایروال juniper, دوره فایروال juniper, فروش فایروال juniper, فایروال ایرانی خوب, قیمت فایروال juniper, خرید فایروال juniper, آموزش فایروال kaspersky, فایروال مودم link-d, فایروال mikrotik, دانلود فایروال outpost, دانلود فایروال firewall outpost, فایروال sophos, فایروال stateful, فایروال soft98, فایروال tplink, watch guard فایروال, فایروال برای ویندوز 10, فایروال ویندوز 7 چیست, فایروال ویندوز 7 کجاست, فایروال در ویندوز 7, فایروال برای ویندوز 7, تنظیمات فایروال 7, ویندوز فایروال 7, فایروال ویندوز 8, فایروال ویندوز 1.8, فایروال ویندوز 8 چیست, فایروال در ویندوز 8, فایروال برای ویندوز 1.8, فایروال برای ویندوز 8, فایروال در ویندوز 1.8, فایروال مورد تایید افتا, فایروال مورد تایید ازمایشگاه, فایروال مورد تایید آزمایشگاه, بهترین فایروال ایرانی, بهترین فایروال بومی, بهترین فایروال لایه 3, بهترین فایروال لایه 7, بهترین فایروال نسل بعدی, بهترین فایورال نسل بعدی, بهترین نکس جنریشن فایروال, بهترین نکست جنریشن فایروال, نکست جنریشن فایروال, فایروال مجازی ایرانی, فایروال مجازی بومی, Firewall cloud ایرانی, Cloud firewall ایرانی, کلود فایروال ایرانی, فایروال کلود ایرانی, فایروال ابری ایرانی, فایروال ابری بومی, From scratch فایروال, فایروال from scratch, فایروال ساختمانی, فایروال صنعتی ایرانی, فایروال شرکتی, فایروال سازمانی, فایروال صنعتی, فایروال برای کافی نت, فایروال کافی نت, فایروال صنعتی بومی, جلوگیری از آنتی فیلترها, Anti-Filter Blocker, Filtering, TLS Sites, SSL Sites, سایت های HSTS, HSTS چیست, فیلترینگ لایه 7, گزارش سایت های SSL, ثبت سایت های SSL, L7 Content filter, فیلتر نمودن تلگرام در شبکه, فیلتر نمودن تلگرام در سازمان, فیلترینگ تلگرام, کنترل نرم افزارها, Bridge layer 2, Bridge, Availability routing, Zone segment, Ether channel, DNS Forwarder, DHCP Server, SSL VPN Layer7, SSL VPN, وی پی ان سرور ایرانی, وی پی ان سرور بومی, VPN Server, Load balancing, Link balancing, مدیریت wifi, مدیریت وایفای, wifi controller, SMS Register, BYOD ایرانی, BYOD بومی, Anti-Phishingایرانی, Anti-Phishing بومی, Anti-malware ایرانی, Anti-malware بومی, ضدبدافزار بومی, ضد بدافزار, محدودیت ترافیک, Trafic Limitation, رمزنگاری در لایه 7 بومی, محافظت از وب سایت, IPS ایرانی, IPS بومی, IDS ایرانی, IDS بومی, IDS-IPSایرانی, IDS-IPSبومی, تشخیص حملات هوشمند, امنیت هوشمند, NGFirewall, Status discovery, Report Log, گزارشات هوشمند, Intelligence reports, مدیریت فایروال, Firewall Management, Sniffing, imen OS, IPImen NGFW-UTM Demo, IPImen NGFW Demo, IPImen Firewall Demo, IPImen Demo, دموی فایروال IPImen, دموی فایروال آیپی ایمن, farewell, windows firewall, firewall settings, free firewall, network firewall, firewall protection, fire wall, firewalls, firewall security, what is a firewall, firewall definition, network firewall security, firewall authentication, XUTM, NGUTM, یوتیام, یو تی ام, یوتی ام, دیواره آتش, دیواره اتش, دیواراتش, دیوارآتش, UTM firewall, فا یروال, UTM, Firewall UTM

چاپ ایمیل

0
0
0
s2sdefault